top of page
IMG_7940.jpg

Make-up artist a maskérka od roku 2013.

Milé ženy, vážení pánové.

Od roku 2013 jsem nalíčila desítky svateb. Stovky slavnostních líčení a foto make-upu. Spolupracuji se Salonem Romany Hájkové ve Zlíně http://www.romanahajkova.cz/, kde je vždy příjemná atmosféra a šikovné kadeřnice s velkým nadáním pro slavnostní účesy. 

Důležitá je pro mě pohodová atmosféra a vyslechnutí požadavků a potřeb klientky. Je to přece o Vás a vašich přáních. Jsem zastánkyní přirozenosti, ale baví mě i výraznější líčení. Mám ráda minimalismus, eleganci, styl a oproti tomu i výrazné kontrasty. 

​Cennou a příjemnou zkušeností pro mě byla spolupráce s Miss Academia v roce 2014.

Dále jsem se zúčastnila desítek promo focení lokálních značek jako maskérka. Spolupracuji s fotografy z celého Zlínského kraje. V roce 2018 jsem byla maskérkou pro focení kampaně hnutí Zlín 21.https://zlin21.cz/, ETA a.s. https://www.eta.cz/, Sykora kuchyně, Baťa a.s., líčení českých hvězd například Andrea Kerestešová Růžičková.


Jako asistentka pro Nákupní oddělení firmy Baťa 2016-2018 https://www.bata.cz/ jsem se věnovala vytváření moodboardu pro nové kolekce a tvoření inspirací pro reklamní kampaně. Své zaměření a vášeň pro módu jsem mohla využít ve své tvorbě a práci. Analytička módních trendů. Navrhování outfitů hodící se k typům a stylům obuvi. Psaní popisků ke kolekcím a módním přehlídkám. Zkušenosti mám i z práce v eventové agentuře a v mém posledním zaměstnání jsem byla asistentkou ředitele ve firmě Blachere factory.

V roce 2019 jsem se zúčastnila make-up kurzu u přední make-up artist hollywoodských hvězd Priscilli Ono v Los Angeles.

​Ráda pomáhám lidem a jsem tu pro lidi, proto pokud víte o projektu, kde bych se mohla uplatnit a udělat radost, neváhejte mne kontaktovat.

​Pro ověření dostupnosti mých služeb mě můžete kontaktovat

na tel. čísle : +420 737 887 055, email: vizazistkazlin@gmail.com

https://www.instagram.com/make_up_art_monika_vitkova/

Těším se na další nová setkání s Vámi!

MUA 
Monika Vítková

Napište nám

+420737887055

  • facebook
  • instagram

Vaše údaje byly v pořádku odeslány!

bottom of page